zamknij

Zgłoszenia serwisowe

helpdesk@datainfo.pl (tylko dla zarejestrowanych użytkowników)

Kontakt ogólny
biuro@datainfo.pl

+48 22749 3436

Adres do korespondencji

Datainfo Sp. z o.o.

ul. Apenińska 3A/3, 01-493 Warszawa

mapa dojazdu

KONTAKT

Poszukujemy wdrożeniowca/konsultanta.

Obowiązki:
- aktywny udział w procesie wdrożenia systemu klasy MRPII lub DMS;
- asysta techniczna i konsultacje dla użytkownika końcowego;
- konfiguracja oprogramowania, bieżące testy nowych komponentów;
- wsparcie programistyczne dla zespołu deweloperów;
- prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej;

Oczekiwania:
- min. 1 rok doświadczenia, udział w projektach wdrożeniowych systemów zarządzania dla średnich i dużych firm;
- ukończone studia techniczne (najchętniej o kierunku informatycznym lub pokrewnym);
- znajomość MS SQL Server 2008 (podstawy T-SQL);
- znajomość systemów MS Office 2007/2010 (elementy integracji VBA);
- podstawy programowania obiektowego (najchętniej z użyciem technologii Microsoft);
- dyspozycyjność do 2-3 dniowych wyjazdów wdrożeniowych poza W-we;
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane zainteresowanie tematyką systemów klasy ERP/MRPII lub DMS;

Oferujemy:
- stałą i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;
- elastyczną formę rozliczeń zadaniowych bez sztywnych godzin pracy;
- stałe wynagrodzenie + wysokie premie po zakończeniu wdrożenia;

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Poszukujemy kierownika projektów wdrożeniowych.

Obowiązki:
- analiza przedsiębiorstwa na potrzeby wdrożenia systemu klasy ERP/MRPII
- koordynacja prac konfiguracyjnych, realizacja testów funkcjonalnych;
- budowanie dobrych relacji z Klientem końcowym;
- prezentacja systemu, szkolenia użytkowników końcowych;
- realizacja prac wdrożeniowych;
- wsparcie deweloperów, udział w pracach rozwojowych oprogramowania;

- min. 3 lata doświadczenia, udział w projektach wdrożeniowych systemów zarządzania dla średnich i dużych firm;
- ukończone studia (najchętniej techniczne);
- dobra znajomość MS SQL Server 2008;
- znajomość systemów serwerowych MS Windows;
- umiejętność kierowania kilkuosobowym zespołem;

Mile widziane zainteresowanie tematyką systemów klasy ERP/MRPII;

Oferujemy:
- notebook i samochód służbowy;

Poszukujemy programisty.

Obowiązki:
- budowa nowych funkcjonalności programów autorskich i mechanizmów integracji;
- wsparcie podczas realizacji prac wdrożeniowych;

- dobra znajomość MS SQL Server 2008 na poziomie programowania i administracji;
- dobra znajomość programów MS Office 2007/2010 w zakresie integracji (VBA);
- bardzo dobra wiedza teoretyczna nt. programowania obiektowego (najchętniej z użyciem technologii Microsoft);
- znajomość środowiska MS Visual Studio 2010;
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy;